hezarpa

انواع دستبند طلای زنانه

دستبند مچ دستی

از جمله دستبندهای پرطرفدار در میان خانم‌ها، دستبندهای مچ دستی است. این دستبندها ظاهری شبیه به النگو دارند ولی دایره کامل نیستند. استفاده از این دستبندها بسیار راحت‌تر است زیرا انعطاف بیشتری نسبت به النگو دارند و به راحتی دور مچ قرار می‌گیرند. عموما خانم‌های جوان، طرفداران پروپاقرص این دستبندها هستند. قابلیت تنگ و گشاد شدن این دستبند باعث شده تا جای خود را در میان افراد زیادی باز کند. اگر این نوع دستبند را انتخاب می‌کنید، بهتر است آن را با یک زنجیر ظریف ست کنید تا ظاهر جذاب‌تری به استایل خود بدهید.

بیشتر بخوانید : خرید اینترنتی طلا

دستبند تنظیم اندازه

یکی از دغدغه‌ها هنگام خرید دستبند طلا اندازه نبودن آن دور مچ است. ممکن است شما بخواهید دستبند را برای شخص دیگری و به عنوان هدیه تهیه کنید. اگر اندازه دور مچ او را ندارید، قطعا به مشکل می‌خورید. انتخاب دستبند تنظیم اندازه، یک راه‌حل مناسب و کارگشا برای این مشکل است. این دستبندها از قسمت قفل یک زنجیر بلندتر با حلقه‌های در هم رفته دارد. شما می‌توانید پس از اندازه کردن دستبند دور مچ، قفل را داخل یکی از حلقه‌هایی بیندازید که با سایز دستتان همخوانی دارد.

دستبند چارم

از دیگر انواع دستبند طلا زنانه باید به دستبند چارم اشاره کرد که طرفداران زیادی هم دارد. این دستبند از نوع زنجیری است که یک آویز طلا به آن اضافه می‌شود. این آویز می‌تواند هر طرحی باشد و فروشندگان طلا، آن را با توجه به سلیقه شما روی دستبند نصب می‌کنند. اغلب دستبندهای چارم را روی زنجیرهای طنابی شکل ایجاد می‌کنند. زیرا این زنجیرها شیک و ساده هستند و آویز به خوبی روی آن می‌نشیند. وجود یک آویز روی دستبند طلایتان می‌تواند آن را بیش از پیش جذاب کند.

بیشتر بخوانید : خرید انگشتر طلا

دستبند مرواریدی زنانه

از جمله چیزهایی که در صنعت طلا و جواهرات کاربردهای فراوان دارند و به زیبایی خودنمایی می‌کنند، مرواریدها هستند. دستبندهای مرواریدی از مرواریدهای اصل یا پرورشی درست شده‌اند که در میان آن، پلاک طلای زیبایی به چشم می‌خورد. رنگ سفید و صدفی مرواریدها در ترکیب با پلاک طلایی رنگ دستبند آنقدر جذابیت دارد که توجه همه را به خودش جلب می‌کند.

این دستبندها معمولا با تیپ‌های دخترانه، ساده و کلاسیک همخوانی بیشتری دارد و خودش را بیشتر نشان می‌دهد. اگر به مهمانی‌های رسمی یا مجالس عروسی دعوت هستید، دستبند مرواریدی انتخاب بسیار خوبی برای شماست.

منبع : مجله طلا و جواهر asby

+ نوشته شده در سه شنبه 16 شهريور 1400ساعت 17:24 توسط netware | | تعداد بازدید : 1

× بستن تبلیغات